LM-Ś U13 2015

Poz   Zespół M W P Obiegi
1 Arrows Ostrava 12 9 1 92:34
2 Gepardy Żory 12 9 3 127:76
3 Klasik Frýdek-Místek 12 7 5 112:77
4 Skokani Olomouc 12 2 8 51:94
5 Jastrząb Jastrzębie-Zdrój 12 0 10 26:127

Mecz Wynik
10 kwietnia 2015 16:00 Ostrava -- Sędzia: Mateusz Benisz
Gepardy Żory Arrows Ostrava
2 - 10
14 kwietnia 2015 15:00 Żory -- Sędzia: Przemysław Basoń, Kamil Stajer
Gepardy Żory Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
12 - 7
14 kwietnia 2015 17:00 Żory -- Sędzia: Przemysław Basoń, Kamil Stajer
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Gepardy Żory
10 - 16
19 kwietnia 2015 10:00 Ostrava
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
14 - 5
19 kwietnia 2015 12:00 Ostrava
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
4 - 7
23 kwietnia 2015 17:00 Jastrzębie-Zdrój -- Sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Gepardy Żory
2 - 25
29 kwietnia 2015 15:00 Olomouc
Skokani Olomouc Gepardy Żory
6 - 9
29 kwietnia 2015 17:00 Olomouc
Gepardy Żory Skokani Olomouc
8 - 7
30 kwietnia 2015 16:00 Jastrzębie-Zdrój -- Sędzia: Kacper Zawadzki
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Klasik Frýdek-Místek
0 - 17
30 kwietnia 2015 18:00 Jastrzębie-Zdrój -- Sędzia: Kacper Zawadzki
Klasik Frýdek-Místek Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
17 - 3
5 maja 2015 15:00 Ostrava -- Sędzia: Mateusz Mleczko
Gepardy Żory Arrows Ostrava
3 - 2
5 maja 2015 17:00 Jastrzębie-Zdrój -- Sędzia: Łukasz Kruczek
Klasik Frýdek-Místek Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
12 - 4
5 maja 2015 17:00 Ostrava -- Sędzia: Mateusz Mleczko
Arrows Ostrava Gepardy Żory
11 - 2
10 maja 2015 10:00 Olomouc
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
7 - 0
10 maja 2015 12:00 Olomouc
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
3 - 14
17 maja 2015 10:00 Rybnik -- Sędzia: Jacek Wilk
Gepardy Żory Klasik Frýdek-Místek
15 - 6
17 maja 2015 12:00 Rybnik-- Sędzia: Jacek Wilk
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
13 - 5
17 maja 2015 14:00 Rybnik -- Sędzia: Jacek Wilk
Skokani Olomouc Gepardy Żory
7 - 23
24 maja 2015 12:00 Rybnik -- Sędzia: Przemysław Basoń - mecz przełożony z 19.04.2015r.
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Skokani Olomouc
0 - 7
24 maja 2015 14:00 Rybnik -- Sędzia: Przemysław Basoń - mecz przełożony z 19.04.2015r.
Skokani Olomouc Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
7 - 0
3 czerwca 2015 17:00 Ostrava
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
14 - 9
7 czerwca 2015 10:00 Olomouc
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
12 - 2
7 czerwca 2015 12:00 Olomouc
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
7 - 8
25 czerwca 2015 15:00 Ostrava -- Sędzia: Kacper Zawadzki - mecz przełożony
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Arrows Ostrava
0 - 7
25 czerwca 2015 17:00 Ostrava -- Sędzia: Kacper Zawadzki - mecz przełożony
Arrows Ostrava Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
7 - 0
28 czerwca 2015 10:00 Olomouc
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
0 - 0
28 czerwca 2015 10:00 Żory -- Sędzia: Przemysław Basoń
Klasik Frýdek-Místek Gepardy Żory
2 - 9
28 czerwca 2015 12:00 Olomouc
Arrows Ostrava Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
0 - 0
28 czerwca 2015 12:00 Żory -- Sędzia: Przemysław Basoń
Gepardy Żory Klasik Frýdek-Místek
3 - 6
28 czerwca 2015 14:00 Olomouc
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Skokani Olomouc
0 - 0