LM-Ś U9 2016

Poz   Zespół M W P Obiegi
1 Skokani Olomouc 20 16 4 183:123
2 Cobblers Zlín 20 14 6 179:120
3 Klasik Frýdek-Místek 20 12 8 148:145
4 Arrows Ostrava 20 10 10 141:117
5 Rawa Katowice 20 7 13 131:169
6 Cannibals Šumperk 20 1 19 38:146

Mecz Wynik
16 kwietnia 2016 13:00 Ostrawa
Klasik Frýdek-Místek Cobblers Zlín
10 - 9
16 kwietnia 2016 13:00 Ostrawa
Skokani Olomouc Rawa Katowice
8 - 7
16 kwietnia 2016 13:00 Ostrawa
Arrows Ostrava Cannibals Šumperk
6 - 0
16 kwietnia 2016 14:00 Ostrawa
Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek
10 - 11
16 kwietnia 2016 14:00 Ostrawa
Cannibals Šumperk Cobblers Zlín
0 - 6
16 kwietnia 2016 14:00 Ostrawa
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
6 - 8
16 kwietnia 2016 15:00 Ostrawa
Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk
6 - 0
16 kwietnia 2016 15:00 Ostrawa
Rawa Katowice Arrows Ostrava
6 - 5
16 kwietnia 2016 15:00 Ostrawa
Cobblers Zlín Skokani Olomouc
10 - 11
16 kwietnia 2016 16:00 Ostrawa
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
9 - 6
16 kwietnia 2016 16:00 Ostrawa
Skokani Olomouc Cannibals Šumperk
6 - 0
16 kwietnia 2016 16:00 Ostrawa
Cobblers Zlín Rawa Katowice
3 - 6
16 kwietnia 2016 17:00 Ostrawa
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
9 - 5
16 kwietnia 2016 17:00 Ostrawa
Arrows Ostrava Cobblers Zlín
2 - 6
16 kwietnia 2016 17:00 Ostrawa
Cannibals Šumperk Rawa Katowice
0 - 6
7 maja 2016 13:00 Ołomuniec
Cobblers Zlín Klasik Frýdek-Místek
10 - 9
7 maja 2016 13:00 Ołomuniec
Rawa Katowice Skokani Olomouc
5 - 12
7 maja 2016 13:00 Ołomuniec
Cannibals Šumperk Arrows Ostrava
0 - 6
7 maja 2016 14:00 Ołomuniec
Klasik Frýdek-Místek Rawa Katowice
6 - 5
7 maja 2016 14:00 Ołomuniec
Cobblers Zlín Cannibals Šumperk
6 - 0
7 maja 2016 14:00 Ołomuniec
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
15 - 4
7 maja 2016 15:00 Ołomuniec
Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek
0 - 6
7 maja 2016 15:00 Ołomuniec
Arrows Ostrava Rawa Katowice
10 - 5
7 maja 2016 15:00 Ołomuniec
Skokani Olomouc Cobblers Zlín
13 - 7
7 maja 2016 16:00 Ołomuniec
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
9 - 4
7 maja 2016 16:00 Ołomuniec
Cannibals Šumperk Skokani Olomouc
0 - 6
7 maja 2016 16:00 Ołomuniec
Rawa Katowice Cobblers Zlín
3 - 17
7 maja 2016 17:00 Ołomuniec
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
11 - 10
7 maja 2016 17:00 Ołomuniec
Cobblers Zlín Arrows Ostrava
3 - 1
7 maja 2016 17:00 Ołomuniec
Rawa Katowice Cannibals Šumperk
6 - 0
11 czerwca 2016 13:00 Sumperk
Klasik Frýdek-Místek Cobblers Zlín
6 - 8
11 czerwca 2016 13:00 Sumperk
Skokani Olomouc Rawa Katowice
11 - 7
11 czerwca 2016 13:00 Sumperk
Arrows Ostrava Cannibals Šumperk
10 - 4
11 czerwca 2016 14:00 Sumperk
Rawa Katowice Klasik Frýdek-Místek
5 - 8
11 czerwca 2016 14:00 Sumperk
Cannibals Šumperk Cobblers Zlín
6 - 15
11 czerwca 2016 14:00 Sumperk
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
9 - 6
11 czerwca 2016 15:00 Sumperk
Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk
9 - 8
11 czerwca 2016 15:00 Sumperk
Rawa Katowice Arrows Ostrava
4 - 11
11 czerwca 2016 15:00 Sumperk
Cobblers Zlín Skokani Olomouc
15 - 3
11 czerwca 2016 16:00 Sumperk
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
11 - 4
11 czerwca 2016 16:00 Sumperk
Skokani Olomouc Cannibals Šumperk
6 - 12
11 czerwca 2016 16:00 Sumperk
Cobblers Zlín Rawa Katowice
15 - 9
11 czerwca 2016 17:00 Sumperk
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
4 - 15
11 czerwca 2016 17:00 Sumperk
Arrows Ostrava Cobblers Zlín
7 - 8
11 czerwca 2016 17:00 Sumperk
Cannibals Šumperk Rawa Katowice
8 - 11
25 czerwca 2016 13:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Cobblers Zlín Klasik Frýdek-Místek
7 - 12
25 czerwca 2016 13:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Rawa Katowice Skokani Olomouc
6 - 12
25 czerwca 2016 13:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Cannibals Šumperk Arrows Ostrava
0 - 7
25 czerwca 2016 14:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Klasik Frýdek-Místek Rawa Katowice
10 - 13
25 czerwca 2016 14:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Cobblers Zlín Cannibals Šumperk
7 - 0
25 czerwca 2016 14:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
11 - 9
25 czerwca 2016 15:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek
0 - 7
25 czerwca 2016 15:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Arrows Ostrava Rawa Katowice
9 - 5
25 czerwca 2016 15:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Skokani Olomouc Cobblers Zlín
8 - 2
25 czerwca 2016 16:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
2 - 9
25 czerwca 2016 16:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Cannibals Šumperk Skokani Olomouc
0 - 7
25 czerwca 2016 16:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Rawa Katowice Cobblers Zlín
5 - 13
25 czerwca 2016 17:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
9 - 1
25 czerwca 2016 17:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Cobblers Zlín Arrows Ostrava
12 - 9
25 czerwca 2016 17:00 Katowice -- sędzia główny: Jakub Basoń
Rawa Katowice Cannibals Šumperk
7 - 0