LM-Ś U13 2016

Poz   Zespół M W P Obiegi
1 Arrows Ostrava 12 12 0 118:16
2 Klasik Frýdek-Místek 12 8 4 114:68
3 Skokani Olomouc 12 8 4 121:48
4 Cannibals Šumperk 12 4 6 32:113
5 Gepardy Żory 12 4 6 46:79
6 GOZBall 10 1 9 17:77
7 Silesia Rybnik 10 1 9 34:81

Mecz Wynik
1 kwietnia 2016 15:30 Ostrava -- sędzia: Mateusz Mleczko, Martin Sury
Arrows Ostrava GOZBall
10 - 0
1 kwietnia 2016 17:00 Ostrava -- sędzia: Mateusz Mleczko, Martin Sury
GOZBall Arrows Ostrava
0 - 8
12 kwietnia 2016 15:30 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz
Gepardy Żory Silesia Rybnik
10 - 9
12 kwietnia 2016 17:30 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz
Silesia Rybnik Gepardy Żory
16 - 4
15 kwietnia 2016 15:00 Frydek-Mistek -- sędzia: Pavel Kocinak, Martin Grochol
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
9 - 7
15 kwietnia 2016 17:00 Frydek-Mistek -- sędzia: Pavel Kocinak, Martin Grochol
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
9 - 8
22 kwietnia 2016 14:00 Ołomuniec -- sędzia: Jakub Boruvka, Marek Hlavicka
Skokani Olomouc Gepardy Żory
11 - 5
22 kwietnia 2016 16:00 Ołomuniec -- sędzia: Jakub Boruvka, Marek Hlavicka
Gepardy Żory Skokani Olomouc
7 - 6
23 kwietnia 2016 10:00 Rybnik -- sędzia: Mateusz Benisz, Rene Holcapfel
Silesia Rybnik Arrows Ostrava
4 - 13
23 kwietnia 2016 12:00 Rybnik -- sędzia: Mateusz Benisz, Rene Holcapfel
Arrows Ostrava Silesia Rybnik
7 - 0
24 kwietnia 2016 10:00 Sumperk -- sędzia: Jakub Basoń, Marek Polasek
Cannibals Šumperk GOZBall
7 - 0
24 kwietnia 2016 12:00 Sumperk -- sędzia: Jakub Basoń, Marek Polasek
GOZBall Cannibals Šumperk
0 - 7
7 maja 2016 10:00 Żory -- sędzia: Sławomir Garliński, Martin Sury
Gepardy Żory Cannibals Šumperk
0 - 0
7 maja 2016 10:00 Rybnik -- sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz
Silesia Rybnik Skokani Olomouc
0 - 7
7 maja 2016 12:00 Żory -- sędzia: Sławomir Garliński, Martin Sury
Cannibals Šumperk Gepardy Żory
0 - 0
7 maja 2016 12:00 Rybnik -- sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz
Skokani Olomouc Silesia Rybnik
7 - 0
10 maja 2016 15:30 Frydek-Mistek -- sędzia: Mateusz Mleczko, Martin Grochol
Klasik Frýdek-Místek GOZBall
8 - 7
10 maja 2016 17:30 Frydek-Mistek -- sędzia: Mateusz Mleczko, Martin Grochol
GOZBall Klasik Frýdek-Místek
10 - 9
12 maja 2016 16:30 Frydek-Mistek -- sędzia: Martin Sury, Ondrej Gongol
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
1 - 19
12 maja 2016 18:00 Frydek-Mistek -- sędzia: Martin Sury, Ondrej Gongol
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
5 - 4
14 maja 2016 10:00 Ołomuniec -- sędzia: Jiri Sedlacek, David Jelinek
Skokani Olomouc Cannibals Šumperk
16 - 0
14 maja 2016 12:00 Ołomuniec -- sędzia: Jiri Sedlacek, David Jelinek
Cannibals Šumperk Skokani Olomouc
0 - 41
20 maja 2016 16:00 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz - mecz przełożony (nowy termin zostanie ustalony)
GOZBall Gepardy Żory
0 - 7
20 maja 2016 18:00 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz - mecz przełożony (nowy termin zostanie ustalony)
Gepardy Żory GOZBall
7 - 0
21 maja 2016 10:00 Ostrawa -- sędzia: Libor Dolina, Rene Holcapfel
Arrows Ostrava Cannibals Šumperk
15 - 1
21 maja 2016 12:00 Ostrawa -- sędzia: Libor Dolina, Rene Holcapfel
Cannibals Šumperk Arrows Ostrava
3 - 8
24 maja 2016 16:00 Rybnik -- sędzia: Aleksander Benisz, Martin Sury
Silesia Rybnik Klasik Frýdek-Místek
3 - 6
24 maja 2016 18:00 Rybnik -- sędzia: Aleksander Benisz, Martin Sury
Klasik Frýdek-Místek Silesia Rybnik
13 - 2
3 czerwca 2016 16:30 Ostrawa -- sędzia: Sławomir Garliński
Arrows Ostrava Gepardy Żory
7 - 0
3 czerwca 2016 18:30 Ostrawa -- sędzia: Sławomir Garliński
Gepardy Żory Arrows Ostrava
0 - 7
4 czerwca 2016 10:00 Sumperk
Cannibals Šumperk Klasik Frýdek-Místek
0 - 23
4 czerwca 2016 10:00 Rybnik -- sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz
GOZBall Skokani Olomouc
0 - 7
4 czerwca 2016 12:00 Sumperk
Klasik Frýdek-Místek Cannibals Šumperk
10 - 0
4 czerwca 2016 12:00 Rybnik -- sędzia: Aleksander Benisz, Mateusz Benisz
Skokani Olomouc GOZBall
7 - 0
22 czerwca 2016 17:00 Ołomuniec
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
3 - 13
22 czerwca 2016 18:30 Ołomuniec
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
6 - 0
24 czerwca 2016 16:00 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz
Gepardy Żory Klasik Frýdek-Místek
3 - 10
24 czerwca 2016 18:00 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz
Klasik Frýdek-Místek Gepardy Żory
13 - 3
25 czerwca 2016 10:00 Sumperk -- sędzia: Krystian Roślicki
Cannibals Šumperk Silesia Rybnik
7 - 0
25 czerwca 2016 12:00 Sumperk -- sędzia: Krystian Roślicki
Silesia Rybnik Cannibals Šumperk
0 - 7