LM-Ś U11 2016

Poz   Zespół M W P Obiegi
1 Arrows Ostrava 12 10 2 110:54
2 Silesia Rybnik 10 8 2 96:50
3 Klasik Frýdek-Místek 12 5 7 59:70
4 Skokani Olomouc 12 5 7 59:86
5 Gepardy Żory 10 4 6 62:73
6 Jastrząb Jastrzębie-Zdrój 10 1 9 46:99

Mecz Wynik
14 kwietnia 2016 14:30 Ołomuniec -- sędzia: Jakub Boruvka
Gepardy Żory Skokani Olomouc
5 - 9
14 kwietnia 2016 16:00 Ołomuniec -- sędzia: Jakub Boruvka
Skokani Olomouc Gepardy Żory
7 - 5
21 kwietnia 2016 15:30 Frydek-Mistek -- sędzia: Martin Grochol
Klasik Frýdek-Místek Gepardy Żory
4 - 8
21 kwietnia 2016 17:00 Frydek-Mistek -- sędzia: Martin Grochol
Gepardy Żory Klasik Frýdek-Místek
5 - 2
24 kwietnia 2016 10:00 Rybnik -- sędzia: Adam Fojcik
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Skokani Olomouc
5 - 8
24 kwietnia 2016 11:30 Rybnik -- sędzia: Adam Fojcik
Skokani Olomouc Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
7 - 4
28 kwietnia 2016 16:00 Żory -- sędzia: Tomasz Fojcik
Gepardy Żory Arrows Ostrava
7 - 10
28 kwietnia 2016 17:30 Żory -- sędzia: Tomasz Fojcik
Arrows Ostrava Gepardy Żory
9 - 5
29 kwietnia 2016 15:30 Żory -- sędzia: Adam Fojcik
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Klasik Frýdek-Místek
6 - 5
29 kwietnia 2016 17:00 Żory -- sędzia: Adam Fojcik
Klasik Frýdek-Místek Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
9 - 6
4 maja 2016 16:00 Ostrawa -- sędzia: Martin Sury
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
12 - 4
4 maja 2016 17:30 Ostrawa -- sędzia: Martin Sury
Skokani Olomouc Arrows Ostrava
2 - 8
5 maja 2016 16:00 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz
Gepardy Żory Silesia Rybnik
2 - 10
5 maja 2016 17:30 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz
Silesia Rybnik Gepardy Żory
9 - 3
8 maja 2016 10:00 Ołomuniec -- sędzia: Martin Flusek
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
8 - 5
8 maja 2016 11:30 Ołomuniec -- sędzia: Martin Flusek
Klasik Frýdek-Místek Skokani Olomouc
12 - 5
20 maja 2016 16:30 Ostrawa -- sędzia: Libor Dolina
Arrows Ostrava Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
12 - 2
20 maja 2016 18:00 Ostrawa -- sędzia: Libor Dolina
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Arrows Ostrava
2 - 14
22 maja 2016 10:00 Ołomuniec -- sędzia: Martin Flusek
Skokani Olomouc Silesia Rybnik
0 - 6
22 maja 2016 11:30 Ołomuniec -- sędzia: Martin Flusek
Silesia Rybnik Skokani Olomouc
8 - 4
29 maja 2016 10:00 Ostrawa -- sędzia: Martin Sury
Arrows Ostrava Klasik Frýdek-Místek
5 - 2
29 maja 2016 11:30 Ostrawa -- sędzia: Martin Sury
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
0 - 4
3 czerwca 2016 16:30 Rybnik -- sędzia: Mateusz Mleczko
Silesia Rybnik Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
8 - 4
3 czerwca 2016 18:00 Rybnik -- sędzia: Mateusz Mleczko
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Silesia Rybnik
4 - 14
8 czerwca 2016 16:30 Rybnik -- sędzia: Aleksander Benisz
Silesia Rybnik Arrows Ostrava
10 - 11
8 czerwca 2016 18:00 Rybnik -- sędzia: Aleksander Benisz
Arrows Ostrava Silesia Rybnik
10 - 13
9 czerwca 2016 17:00 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Gepardy Żory
8 - 9
9 czerwca 2016 18:30 Żory -- sędzia: Aleksander Benisz
Gepardy Żory Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
13 - 5
11 czerwca 2016 10:00 Frydek-Mistek -- sędzia: Martin Sury
Klasik Frýdek-Místek Silesia Rybnik
2 - 11
11 czerwca 2016 11:30 Frydek-Mistek -- sędzia: Martin Sury
Silesia Rybnik Klasik Frýdek-Místek
7 - 10
12 czerwca 2016 10:00 Rybnik -- sędzia: Jakub Basoń - spotkanie przełożone, nowy termin zostanie ustalony
Jastrząb Jastrzębie-Zdrój Silesia Rybnik
-:-
12 czerwca 2016 11:30 Rybnik -- sędzia: Jakub Basoń - spotkanie przełożone, nowy termin zostanie ustalony
Gepardy Żory Jastrząb Jastrzębie-Zdrój
-:-
12 czerwca 2016 13:00 Rybnik -- sędzia: Jakub Basoń - spotkanie przełożone, nowy termin zostanie ustalony
Silesia Rybnik Gepardy Żory
-:-
26 czerwca 2016 10:00 Ostrawa
Klasik Frýdek-Místek Arrows Ostrava
4 - 3
26 czerwca 2016 11:30 Ostrawa
Skokani Olomouc Klasik Frýdek-Místek
2 - 4
26 czerwca 2016 13:00 Ostrawa
Arrows Ostrava Skokani Olomouc
12 - 3