Inauguracja sezonu

Już za kilka dni drużyny z naszego regionu zainaugurują w rozgrywkach baseballowych organizowanych przez GOZBall.

Śląska Liga Baseballu rozpocznie się od meczu Grabarzy Skarbimierz z Rawą Katowice 12 kwietnia w Skarbimierzu. Zostaną tam też rozegrane dwa kolejne mecze ŚLB: Rawa – Defeders Częstochowa i Defeders – Grabarze.

W rozgrywkach Ligi Moravsko-Śląskiej U15 zagrają drużyny Silesii i MKSu Jastrząb. 9 kwietnia w Rybniku Silesia Rybnik podejmie Arrows Ostrava. W Żorach 12 kwietnia MKS Jastrząb Jastrzębie-Zdrój zagra z Klasikiem Frýdek-Místek dwumecz.

W kategorii U13 w LM-Ś zainaugurują Gepardy Żory w meczu z Arrows Ostrava 10 kwietnia na boisku w Ostrawie. MKS Jastrząb Jastrzębie-Zdrój zagra swój pierwszy mecz z Gepardami w Żorach 14 kwietnia.

Natomiast zawodnicy U11 zagrają 15 kwietnia w Rybniku. Silesia Rybnik podejmie Klasik Frýdek-Místek w ramach Ligi Moravsko-Śląskiej w kategorii U11. 18 kwietnia w Ołomuńcu Jastrząb Jastrzębie-Zdrój zagrają z Skokani Olomouc, a w Szumperku  Gepardy Żory zagrają z Cannibals Šumperk. Powyższe mecze będą rozegrany w systemie mecz i rewanż.

W rozgrywkach Ligi Moravsko-Śląskiej w kategorii U9 Rawa Katowice rozegra 9 maja u siebie pierwszy turniej goszcząc drużyny Arrows Ostrava, Cannibals Šumperk, Klasik Frýdek-Místek i Skokani Olomouc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>